O INTER CLINIC

1. soukromá klinika vlasové transplantace INTER CLINIC zahájila provoz v roce 1993 v Praze - Radotíně. Hlavní specializací této kliniky byla od samého začátku transplantace vlasů, proto je v České republice právem vnímána jako průkopníkem tohoto zákroku. Za dobu naší existence jsme provedli více jak 3000 zákroků transplantace vlasů. Naše metody jsme dovedli k takové dokonalosti, že každý náš klient získává doživotní záruku na růst transplantovaných vlasů.

1. soukromá klinika vlasové transplantace INTER CLINIC nabízí vše, co náročný klient očekává: zkušené chirurgické týmy, moderní operační sály, příjemný personál a kvalitní zázemí. Jsme si vědomi citlivosti zákroků, které naši klienti na naší klinice podstupují, a proto každý z našich zaměstnanců zachovává maximální diskrétnost.

Naše klinika patří mezi nejstarší soukromá pracoviště tohoto zaměření v České republice. Naším zájmem je dlouhodobé působení na trhu a kvalitní renomé. Naším cílem je spokojený klient, který naše služby vlasové chirurgie rád doporučí. To vše nás zavazuje k poskytování služeb na nejvyšší úrovni. Jako jedna z mála soukromých klinik nabízíme bezplatnou úvodní konzultaci. Chceme, aby každý klient měl možnost nezávazné konzultace, kdy se může o kvalitě našich služeb sám přesvědčit.

Těšíme se na shledání s Vámi v INTER CLINIC Praha – Radotín.

Video - transplantace vlasů

Najdete nás na Facebooku

Vlasová poradna

  • Transplantace vlasů - nastřelení vlasů
    Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli provádíte i nastřelení vlasů? a jaká je cena. samozřejmě vím že to záleží…
  • Zauštění vlasů v koutech
    Hezký den všem... chci se zeptat.. je možné si, v rámci transplantace vlasů nechat vlasy zahustit? zejména kouty po tatínkovi…
  • Transplantace vlasů a kouty
    Dobrý den, mám husté a zdravé vlasy, co mě však trápí jsou tzv. ,,kouty", které jsou v mém případě opravdu…
Chci konzultaci